تلفن:
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

مهر و موم مکانیکی برتر که هزینه های عملکرد را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان سیستم را از خاموش کردن به خاموش کردن بهبود می بخشد

خانه

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

چند کلمه در مورد ما
چین Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch نمایه شرکت
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
چین Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch نمایه شرکت
1 2

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

JIAXING BURGMANN یک تولید کننده حرفه ای مهر و موم مکانیکی برای پمپ و اتوکلاو است که در معدن ، صنعت ، کشاورزی ، فلنج ، حلقه لاستیک ، بوش ، آلیاژ سخت و Sic استفاده می شود.ما در تولید مهر و موم سری Burgmann متخصص هستیم.

 

ما بیش از 20 سال تجربه تولید ، با اعتبار بالا داریم.محصولات ما با استاندارد JB / T412.1-1999 se مهر و موم مکانیکی》 استاندارد تأیید می کنند.ما مهر و موم مکانیکی مختلفی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود طراحی می کنیم.

 

هر روز ، ما متعهد به ایجاد آینده ای بهتر هستیم.محصولات و خدمات مهر و موم مکانیکی با کیفیت بالا و احساس خوب ، خوش تیپ بودن و لذت بردن از زندگی کامل را به مردم القا می کنیم.همه ما الهام خواهیم گرفت: با کوچکترین کارهایی که هر روز انجام می دهیم ، برای تغییر جهان جمع شوید.ما می خواهیم یک مدل جدید ایجاد کنیم ، همزمان مقیاس 1 بار را کاهش دهیم و اثرات نامطلوب محیطی را کاهش دهیم.

 

ما متقاعد شده ایم که می توانیم مارک های خود را برای بهبود زندگی مردم ، و مسئولیت های اجتماعی خود انجام دهیم.ما می خواهیم در شرکت پایدار کار کنیم.ما درک می کنیم که چالش های جهانی مانند تغییر اقلیم ارتباط تنگاتنگی با ما دارند.ما همیشه باید سایه خود را بر محیط زیست در نظر بگیریم ، حلقه ای که ریشه عمیق در فلسفه بنیادی ما دارد ، در چشم انداز جهانی ما نیز منعکس می شود.

 


 

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : جی جی

تعداد کارمندان : 80~100

فروش سالانه : 10milion-15milion

سال تاسیس : 1992

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

شرکت مهر مکانیکی جیاکسینگ بورگمن ، با مسئولیت محدود
 

مهر و موم مکانیکی Jiaxing Burgmann در سال 1992 در ژجیانگ چین (نزدیک شانگهای) تاسیس شد ، JIAXING BURGMANN یکی از شرکت های مهر و موم مکانیکی است که خدمات تعمیر انواع مهر و موم را ارائه می دهد.JIAXING BURGMANN سپس دانش و تجربه ای را که از تعمیر مهر و موم به دست آورد ، طراحی ، مهندسی و ساخت محصولات اختصاصی خود کرد.

 

امروز محصولات مهر و موم مکانیکی JIAXING BURGMANN در برخی از سختگیرانه ترین برنامه ها در سراسر صنعت فرآیند کار می کنند.مشتریان کوچک و بزرگ با استفاده از محصولات با کیفیت تولید شده توسط JIAXING BURGMANN و با تکیه بر خدمات و پشتیبانی عالی که توسط پرسنل مجرب ما فراهم شده است.پمپ های آب بندی ، میکسرها ، کمپرسورها ، سانتریفیوژها و سایر تجهیزات چرخشی برای JIAXING BURGMANN امری عادی است.

 

JIAXING BURGMANN طیف کاملی از طرحهای مهر و موم را شامل مهر و موم های یک و دو کارتریج ، مهر و موم های دمنده فلزی ، مهر و موم های یک و دو و همچنین مهر و موم های مهندسی سفارشی ارائه می دهد.هر یک از آنها در طیف گسترده ای از مواد و اندازه ها موجود است.

 

JIAXING BURGMANN تأکید قابل توجهی بر "سرویس"پرسنل باتجربه و بسیار آموزش دیده در دسترس هستند.پرسنل مهندسی ، فروش و توزیع کننده قادر به پشتیبانی ، عیب یابی و آموزش در مورد تمام جنبه های مهر و موم مکانیکی هستند.

 

ما امیدواریم که وب سایت ما آموزنده و مفید باشد ، لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و یا در صورت کمک بیشتر به شما کمک می کنیم.

 

چین Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch نمایه شرکت 0

خدمات شرکت

ما معتقدیم که " رمز موفقیت ابتدا کیفیت است"

کیفیت:

ما برای اطمینان از بهترین زمان برای محصولات خود از مواد اولیه با بهترین کیفیت و خرید از تامین کنندگان مختلف در چین استفاده می کنیم.ما به طور فعال از طریق برنامه هایی که هر کارمند را قادر می سازد کارهای خود را درست و هر بار انجام دهد ، به دنبال بهبود کیفیت هستیمهر محصول ما قبل از تحویل به مشتریان تحت آزمایش فشار و نشت قرار می گیرد.


تحسین:

ما متعهد هستیم که با انجام کار ثابت و دقیق ، به مشتریان خود خدمت کرده و نیازها و انتظارات آنها را برآورده کنیم.

کار گروهی:

ما به عنوان یک تیم با هم کار می کنیم ، یکدیگر را برای دستیابی به اهداف مشترک و فردی تشویق و پشتیبانی می کنیم و همچنین به تفاوتهای فردی احترام می گذاریم.

کارایی:

بر اساس بازخورد مشتریان ما ، ما می توانیم مهر و موم مکانیکی سفارشی و تولید کنیم که به همان اندازه با سایر مارک های گران قیمت مکانیکی کار کند.

گستره محصول:

ما دامنه وسیعی از محصولات را در مهر و موم های مکانیکی داریم که برای انواع پمپ های سانتریفیوژ ، کمپرسورها ، همزن ها ، راکتورها و میکسرها و غیره بسیار کارآمد هستند. ما همچنین دارای محدوده معادل مهر و موم مکانیکی کامل و قطعات یدکی برای طراحی های مختلف مانند John Crane ، EagleBurgmann ، Grundfos و غیره. به هر حال ما همچنین می توانیم مهر و موم مکانیکی مشتری خود را با توجه به شرایط کاری آنها طراحی کنیم.

 

تیم خود را توسعه دهید:

دانش لازم را برای پیشرفت در کارخانه خود ، حل مشکلات تجهیزات و کار موثرتر با مهر و موم های مکانیکی ، پمپ های سانتریفیوژ و یاتاقان ها به دست آورید.ما آموزش را جدی می گیریم - هدف اصلی این است که برای کاهش هزینه ها ، پایداری کارخانه خود را تقویت کنیم و به شما اجازه دهیم روی سایر مسائل مهم تجاری تمرکز کنید ، فاصله زمانی بین شکست را افزایش دهید.

 

ضمانتنامه :

 

به دلیل کنترل دقیق کیفیت از ابتدای تولید تا زمان حمل ، محصولات ما در برابر نقص و کارایی ضمانت می شوند.ما قادر به اطمینان و اطمینان از مشتریان خود در ارائه راه حل های ضد نشت هستیم.


خدمات:

ما با در نظر گرفتن ابعاد فیزیکی لازم تجهیزات در سایت مشتری به مشتریان خود خدمات ارائه می دهیم و همچنین سرویس نصب و راه اندازی آزمایشی را ارائه می دهیم.ما همچنین موجودی مهر و موم مکانیکی و قطعات یدکی را برای مشتریان مختلفی که در کارخانه ما تولید می کنند نگهداری می کنیم تا نیاز مشتریان را به موقع برآورده کنیم.ما همچنین قراردادهای تعمیر و نگهداری هرگونه مهر و موم مکانیکی شخص ثالث را انجام می دهیم.

 

چین Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch نمایه شرکت 0

شرکت تیم

جیاکسینگ بورگمن "ما یک خانواده هستیم"

 

تیم ما:

 

ما یک تیم از متخصصان بسیار کوشا و ماهر استخدام کرده ایم که از ما در ساخت طیف کیفی مهر و موم مکانیکی پشتیبانی می کند.تیم ما برای موفقیت ما در این صنعت معتبر شناخته شده است ، ستون فقرات سازمان ماست.همه متخصصان با استعداد ما در پروفایل مربوطه خود تخصص گسترده ای دارند و با دانش عمیق بازار کاملاً تبحر دارند.نیروی کار موثر ما از متخصصان زیر تشکیل شده است:

  • مهندسین
  • تکنسین ها
  • مدیران تولید
  • کنترل کننده های کیفیت
  • پرسنل تحقیق و توسعه
  • مدیران خدمات مشتری

با درک نیازهای مشتریان ، متخصصان ما با هماهنگی نزدیک برای ارائه راه حل های سفارشی سازی متناسب با آنها کار می کنند.و بنابراین ، حداکثر رضایت مشتری را کسب می کنیم.علاوه بر این ، ما جلسات و برنامه های آموزشی مختلفی را برای این متخصصان انجام می دهیم تا آنها را در جریان نیازهای متغیر بازار قرار دهیم.

 

خدمات فنی:

 

تیم مهندسی JIAXING BURGMANN می تواند راه حل های آب بندی مکانیکی را متناسب با نیازهای شما ارائه دهد.ما می توانیم از هر ترکیبی از متالورژی و مواد کاربید برای مهر و موم کردن هر برنامه استفاده کنیم. ما می توانیم یک پروژه را از مفهوم به یک محصول نهایی برسانیم.اجازه دهید ما مهر و موم های فرسوده شما را مهندسی معکوس کنیم.از دانش ما برای افزایش چرخه های مهر و موم خود استفاده کنید.

 

کیفیت کنترل :

 

محصولات ما ساخته شده توسط مواد اولیه با کیفیت برتر ، عملکرد مداوم و عملکرد بی عیب و نقص را ارائه می دهند.

مواد اولیه ، قطعات و مجموعه های کامل با استفاده از جدیدترین ابزار در تمام مراحل بررسی می شود تا از افت کیفیت جلوگیری کند.

برای تأیید کنترل دقیق کیفیت ، مهر و موم مکانیکی سفارشی ما قبل از ارسال به مشتریان تحت آزمایش فشار و نشت قرار می گیرد.

 

تعهد :

 

کنترل دقیق کیفیت و تحویل به موقع برای تأمین نیاز مشتری.

طراحی استاندارد و راه حل سفارشی.

قیمت گذاری اقتصادی و راه حل مقرون به صرفه.

 

چین Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch نمایه شرکت 0

چین Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch نمایه شرکت 1

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
شماره 28 شماره 28 جاده Chengxi ، شهرستان Jiashan ، Jiaxing ، ژجیانگ ، چین 314100
تلفن:86-0573-84133388
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت مهر و موم مکانیکی صنعتی تامین کننده. © 2018 - 2022 industrial-mechanicalseals.com. All Rights Reserved.